Zobacz, jak dbamy o doświadczenia naszych klientów, oferując im niezawodność, najwyższą jakość i wiele więcej.
Polecam! Rower trafił w ręce Rowerowego Majstra 2,5 miesiąca po serwisie w innym miejscu, do którego miałam właśnie wrócić z reklamacją - dzięki wczorajszej usłudze nie ma takiej potrzeby, dodatkowo przekazano mi wszystkie niezbędne informacje, których nie usłyszałam w poprzednim miejscu. Dziękuję, z pewnością wrócę do Państwa w przyszłym roku ❤️
~ Inga S
Rowerowy Majster ma nowego stałego klienta. Romet kazał sobie oddać rower na przegląd zerowy na tydzień, Majster załatwił temat nie dość że od ręki i profesjonalnie, to jeszcze w świetnej cenie. Przy okazji wydobyłem z garażu dawno nie używanego wiekowego dziadka, którego Majster poprawił "od ręki" na tyle, na ile się dało bez większych kosztów. Polecam serdecznie i dziękuję za miłą rozmowę w trakcie!
~ Grzesiek
To już drugi raz jak oddałem na serwis tutaj rower i za każdym razem byłem bardzo zadowolony, polecam do serwisu ogólnego przed sezonem czy jakaś większa wyprawa jak to było w moim przypadku jak również do wymiany wszelakich podzespołów, regulacji czy też profesjonalnej dobrej rady, serdecznie polecam
~ Karol Z
Polecam, właściciel serwisu naprawdę przyłożył się do reanimacji mojego mocno wysłużonego roweru. Widać było, że zależy mu na jakości wykonania i zadowoleniu klienta. Kontakt i konsultacje w trakcie, prezentowane różne opcje - w rezultacie mam dokładnie to, o co mi chodziło.
~ 嫌魔痢暗
Najlepszy serwis w mieście. Profesjonalne podejście i szybko wykonana praca. Możemy śmiało liczyć na porady i trafne diagnozy. Na pewno zdecyduję się na korzystanie z tych usług w przyszłości. Serdecznie polecam!
P.S. Po "reanimacji" rower będzie jeszcze długo żyć. :-)
~ Marta B
Pierwszy raz byłem i jestem zadowolony. Dobre podejście do klienta. Serwisant bezinteresownie zaproponował pomoc w zgłoszeniu reklamacyjnym Rometa (długa historia). Rower ogarnął sprawnie, kontakt na bieżąco. Ogólne wrażenie na 5 gwiazdek.
~ Andrzej D
Świetny serwis z przemiłą obsługą. Pan serwisant konkretny i przesympatyczny. Przyjechałam w ramach naprawy gwarancyjnej rocznego roweru i już wiem gdzie wrócę, gdy gwarancja się skończy :D Bardzo polecam i pozdrawiam :)
~ Ania M
Gorąco polecam. Serwis profesjonalny a co dla mnie najważniejsze szczera rozmowa bez wywyższania się. Dużo się nauczyłem o mechanice roweru poprzez komentarze serwisanta przy odbiorze roweru. Szkoda, że nie mają filii w Łodzi...
~ Czarek L
Panowie bardzo mili, kompetentni. Usługa została wykonana bezpłatnie i profesjonalnie. Pomimo faktu iż mój rower jest raczej wiekowy i nie należy do drogich, nie zostałam wyśmiana tak jak w innych serwisach rowerowych, które sugerowały wymianę na nowszy i droższy model. Wręcz przeciwnie, Panowie rzeczowo przedstawili mi stan techniczny mojego roweru i wskazali elementy, które mogą w przyszłości wymagać wymiany lub specjalnej uwagi. Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi. Polecam serwis.
~ Danuta M
Ekspresowe usługi, trzy rowery ogarnięte, cala rodzina jeździ, wszyscy zadowoleni: rowery odebrane spod domu, odstawione na miejsce, wszystko zgodnie z planem, przystępne ceny! Najlepszy w Poznaniu! Z calego serca polecam!
~ adgoar
Polecam z całego serca! Sympatyczny Pan 🙂Usługa wykonana profesjonalnie , nie musiałam długo czekać i do tego nie trzeba nigdzie jechać 🙂 na pewno będę korzystała z usług jak zajdzie taka potrzeba!
~ Katarzyna P
Dobry kontakt, szybka diagnoza usterki i naprawa na miejscu. Poza naprawą dostałem odpowiedź na kilka pytań dotyczących samego roweru i jego ekslpoatacji. Wszystko w milej atmosferze. Polecam.
~ Rafał W
Skorzystałem z usług w ramach akcji w pracy. Jestem mile zaskoczony! Serwis bardzo dobry, przerzutki, hamulce działają perfekcyjnie. Obsługa chętna do pomocy i odpowiedzi na moje pytania. Polecam!
~ Jakub A
Świetny fachowiec! Bardzo dziękujemy za szybką i sprawną usługę! Cieszymy się, że nasze 5 rowerów już jest sprawne na majówkę!
10/10 Serdecznie polecam Rowerowego Majstra w każdym zakątku kraju;)
~ Bursztyn C
Super wykonana usługa przeglądu roweru po zimowaniu w piwnicy. Bardzo fajny i rzetelny kontakt i informacja zwrotna od serwisanta w sprawie dalszej eksploatacji. Polecam
~ Marek M
Bardzo dobry kontakt z właścicielem serwisu, profesjonalna obsługa i podejście do napraw. Polecam bardzo! To najlepszy serwis z jakim się spotkałem w Poznaniu!
~ Michał T
Polecam! Dobry kontakt i wszystko ogarnięte sprawnie. Duży plus za szybką reakcję – widać, że można liczyć na Wasz serwis. Na pewno jeszcze skorzystam!
~ Zuzanna S
Jestem zachwycona!!!! Wlasnie zostal dostarczony mój rower damka ktory przeszedl wymiane opon , przeglad , sciaganie rdzy i kilka drobnych napraw. Bardzo polecam rowerowy majster
~ Zofia T
Super wygodny serwis z dojazdem do klienta. 😀 Rower został sprawnie przeserwisowany. Otrzymałam także wskazówki jak samodzielnie dbać o rower. Polecam P. Wojtka
~ Kasia B
Z czystym sumieniem mogę polecić ten serwis. Doświadczenie Wojtka w naprawie i użytkowaniu rowerów pomaga w utrzymaniu sprzętu w doskonałym stanie przez długi czas. Dzięki!
~ Sławomir P
Profesjonalny serwis, przekazane porady i instrukcje na sezon. Fajne rozwiązanie- kartki z oceną zużycia poszczególnych elementów roweru. Polecam.
~ Małgorzata
Polecam serdecznie serwis!
Szybko, miło, profesjonalnie.
Wszystko zgodnie z oczekiwaniami, jak coś się będzie działo z rowerami to wiem do kogo dzwonić :)
~ Wojciech J
Zdecydowanie polecam! Przerzutki, hamulce naprawione! Kierownica i siodełko dopasowane. Ku mojemu zdziwieniu wszystko udało się zrobić od razu💪
~ Josie
Sztos przegląd, rower zaopiekowany, ja zadowolona, rower tez czuje się się lepiej z dociagniętymi hamulcami i wyregulowanymi błotnikami 😃 dobra robota!
~ Anna W